نگرانی سپاه پاسداران از شکاف میان دستگاه نظامی و سیاسی مذهبی رژیم

 

سایبت حکومتی جوان آنلاین وابسته به سپاه پاسداران: روزی که نشریه همت نیروهای انقلاب اسلامی را در قالب دو قطب ناهمگون دسته‌بندی کرد و برخی از افراد گمنام یا نورسیده را در نزدیک‌ترین نقطه به مقام معظم رهبری قرار داد و آیت‌الله جوادی‌آملی و... را به قطب مقابل برد، معلوم بود که آینده‌ای رقم خواهد خورد که سنتز دو قطب طراحی شده باشد.


این جریان هر روز برگی از مکنونات قلبی را به حوزه اجتماع سرازیر می‌نماید و بسیاری از علما و متدینین از تعجب مات و مبهوت می‌مانند. حمله به سردار مظلوم و پاک‌باخته، علی فضلی از نمونه‌هایی است که قابل تصور و تحمل نیست. سردار فضلی مصداق جمله امام است که می‌فرمودند: شما آینه مجسم مظلومیت‌ها و رشادت‌های این ملت بزرگ در صحنه نبرد و تاریخ مصور انقلابید. انصافاً سردار فضلی تاریخ مصور انقلاب نیست؟ اگر نیست، پس چه کسی است؟ آیا آن افرادی هستند که نشریه همت آنان را در نزدیک‌ترین نقطه به مقام معظم رهبری قرار داده بود؟
بنابراین انحراف جدی است؛ انحرافی که درصدد پیوند بین مهدویت و باستان‌گرایی است که ماحصل آن تولید نژادی خواهد بود که مشابه آن امروز در فلسطین انسان‌کشی را نهادینه کرده‌اند. انقلاب اسلامی مسیر مشخص شده‌ای دارد که شاخص‌های آن توسط امام راحل تبیین و دیده‌بانی آن توسط مقام معظم رهبری انجام می‌شود.


گویی برخی مسئولان اجرایی به تنها کاری که نمی‌پردازند همان کاری است که مسئول آن هستند و به خاطر آن از بیت‌المال حقوق دریافت می‌کنند.


حمله به سردار فضلی به خاطر گلایه ایشان از چگونگی اجرای مراسم سالگرد حضرت امام، اگر اینقدر ناجوانمردانه باشد چه کسی از یاران انقلاب می‌تواند با حرمت زندگی کند، پناه بر خدا، از روزی که بی‌ریشه‌ها در صدر نشینند و ریشه‌دارها بی‌ریشه معرفی شوند. آنان که توان گویا کردن سخن خود را ندارند و از هر کلام آنان هزار برداشت می‌شود، نمی‌توانند برای شفافیت مسیر انقلاب اسلامی بر السابقون‌السابقون بتازند.
امروز عده‌ای جمع نقیضین و مجمع اضداد شده‌اند. از هر طرف به قضاوت می‌نشینی، طرف دیگر پاره می‌شود هر نکته‌ای را که دفاع می‌کنید، نقطه مقابل را نیز از آنان مشاهده می‌کنیم، بنابراین خلط فروع و اصول، تاکتیک و تکنیک، دین و ملی‌گرایی، مهدویت و کوروش، رقاص و نماز شب‌خوان، مطرب و مداح توسط چه جریانی با چه انگیزه‌ای انجام می‌شود؟ آیا انگیزه خیرو الهی است که سردار فضلی نباید در امان باشد؟ آنان که یک کلمه درباره فتنه سخن نمی‌گویند، آنان که علاقه‌مند بودند هاشمی باید رئیس خبرگان می‌ماند که جذابیت مشت‌خوری‌اش بیشتر باشد! امروز و فردا دنبال تئوریزه کردن چه چیزی در کشور هستند؟ کوتوله‌های فکری و سیاسی جایگزین چه کسانی می‌شوند؟ مردم نمی‌بینند که نورسیده‌ها چگونه مجاهدان سال‌های دفاع مقدس را که بیش از 100 ماه در خطوط مقدم بوده‌اند، به تمسخر گرفته‌اند؟ امروز جریان انحرافی نه اصولگرا می‌شناسد و نه اصلاح‌طلب، نه منافقین را بدتر از مخالفان داخلی خود می‌داند و نه با حصر موسوی و کروبی موافق است.
آنان قرائتی دارند که پشتوانه تئوریک آن را ندارند و به جای توازن‌گویی به گنده‌گویی روی می‌آورند تا کوتولگی خود را پنهان سازند. امثال سردار فضلی نمایشگاه مصور انقلاب هستند و در مقابل حقانیت امثال وی، هر منافقی محو خواهد شد. باید قدری صبر کرد و تاریخ آینده را دید. اگر چشمی برای دیدن وجود داشته باشد.