راننده اتوبوس تیم ملی را سرمربی تیم ملی می کنند

 

سایت حکومتی فردانیوز: سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: برخی از مدیران که در حال حاضر در باشگاه ها حضور دارند خواب داشتن یک عکس 46 را هم نمی دیدند چه برسد به مصاحبه کردن با روزنامه ها و رسانه های دیداری و شنیداری که خود را در آن مطرح کنند.

مهدی مناجاتی سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ضمن انتقاد از وضعیت فوتبال در سال 89 خاطر نشان کرد: فوتبال ایران از برکت فدراسیون آقای کفاشیان در هیچ رده سنی نتوانست موفقیتی کسب کند و این برای اولین بار بود که فوتبال ایران به چنین روزی می افتاد.

وی در ادامه افزود: این ناکامی هایی که در سال گذشته فوتبال ایران را در برگرفت به نوعی سرشکستگی برای همه اهالی فوتبال از بازیکنان آن تا پیشکسوتان به وجود آورد. پیشکسوتانی که روزگاری خود در این ورزش افتخار آفرینی کرده اند و الان گوشه نشین شده اند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان با انتقاد از خانه نشین شدن برخی پیشکسوتان گفت: همواره شاهد این موضوع بوده ایم که مرغ همسایه برای ما غاز بوده است. مگر ما خودمان مربیان خوب کم داریم که می رویم از جای دیگر برای تیم ملی مربی می آوریم.

وی در ادامه انتقادات خود از گوشه نشین شدن قدیمی های فوتبال اظهار داشت: بزرگان فوتبال خانه نشین شده اند و هیچ استفاده ای از آنها نمی شود. پیشکسوتان را که قبول ندارند و مربیان تازه کار را هم جوان و خام می خوانند. بعد می روند راننده اتوبوس تیم ملی را به عنوان مربی تیم ملی معرفی می کنند و این مسائل باعث سرخوردگی مربیان فوتبال ما شده است.

کارشناس مسائل فوتبالی کشورمان در خصوص مدیریت فوتبال در سال 89 عنوان کرد: در گذشته مدیران صلابت و جسارت داشتند و از میان بازیکنان بزرگ زمان خود انتخاب می شدند. اما امروز مدیران اداری از شرکت ها و وزارتخانه بر سر کار آمده اند و فقط در زمینه مصاحبه کردن تخصص دارند.

وی در بخش پایانی اظهارات خود بهترین و بدترین خاطره خود از سال 89 را این چنین خواند: بهترین خاطره من در این سال موفقیت دوستانم در امور خانوادگیشان بود و بدترین خاطره ای که در ذهن من خواهد ماند شکست تیم های ملی در تمام رده های سنی بود.