توطئه جدید رژیم علیه بهائیان:بهایی ها ميخواستند کودکان کودکستانی را بهایی کنند

 

رژيم جمهوری اسلامی به منظور پیش برد اهداف ارتجاعی و سرکوبگرانه خود، به طور مرتب مشغول توطئه چینی و سناریو نویسی است. به گزارش زیر توجه کنید:

 

خبرگزاری حکومتی ایسنا: دادستان عمومی وانقلاب بم با اشاره به دستگیری تعدادی از عناصر فرقه ضالّه بهائیت که در پوشش کارهای آموزشی فرهنگی در تعدادی از مهد کودک‌های بم،کرمان و تهران به ایسنا : ترویج وگسترش برنامه های خود می‌پرداختند،گفت: قریب به ۹ ماه کار اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) تا مرحله دستگیری انجام شده است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا سنجری افزود: بررسی‌های انجام شده حاکی از وجود شبکه گسترده و اقدامات پیچیده‌ای است که این افراد با دستور از مرکز برنامه های گوناگون خود را در قالب آن پیگیری و پیاده می کردند.

 

وی از نفوذ این گروه در یکی از نشریات محلی استان کرمان خبرداد و گفت: القاء مطالب و دیدگاه‌های فرقه بهائیت در قالب داستان و قصه های کودکانه از اقدامات این افراد در نشریه مذکور بوده است.

 

سنجری تصریح کرد: سوءاستفاده تشکیلات بهائیت از فضای بعد از زلزله سال ۸۲ شهرستان بم که نیازمند انجام اقدامات فرهنگی، اجتماعی و آموزشی مختلفی بود، کاملاً محرز است و مسئولین باید با نظارت و حساسیت بیشتر امورات فوق را هدایت و راهبری کنند.