فارس: حضور نیروهای امنیتی در خیابان‌های پایتخت، نشانه ترس دولت یمن از سقوط!

 

خبرگزاری حکومتی فارس در خبری، حضور گسترده‌ی نیروهای امنیتی و پلیس در خیابان‌های صنعا پایتخت یمن را نشانه‌ی ترس از سقوط دولت دانست و نوشت:رژیم حاکم بر یمن به منظور کنترل قیام مردمی علیه این رژیم تدابیر امنیتی شدیدی در پایتخت این کشور اتخاذ کرد.

 

فارس که یک خبرگزاری وابسته به دستگاه امنیتی و اطلاعاتی رژیم است، نمی گوید پس حضور گسترده نیروهای امنیتی و پلیس رژیم در خیابان ایران و تبدیل شهرها به پادگان به چه دلیل صورت می گیرد و این همه سرکوب و جنایت برای چیست؟ دستگاه دروغ پراکنی رژیم وظیفه ای جز تخطئه ی واقعیت و جمع کردن ضایعات جنایات حکومت خودی را ندارند و در این رابطه از هر عمل و گفتار جعلی پروائی ندارند.

 

فارس در ادامه گزارش اش در باره یمن به نقل از پایگاه خبری نبا نیوز می نویسد: تعداد زیادی از نیروهای یگان‌های امنیتی، ارتش و نیروهای ویژه یمن در تمام خیابان‌های صنعاء پایتخت این کشور و در نزدیکی موسسات و سازمان‌های دولتی، بانک‌ها و نهاد‌های فعال خارجی در یمن مستقر شدند.


بر اساس این گزارش این نیروها در خیابان‌های صنعاء تمام خودرو‌ها را به دقت تفتیش می‌کنند و حتی عابران پیاده را بازرسی می‌کنند. وزارت کشور یمن نیز تمام گشتی‌های نجات خود در نهاد‌های مدنی را فراخوانده تا در کنار پلیس و نیروهای امنیت مرکزی مسئولیت تامین امنیت صنعاء را برعهده بگیرند.