اطلاعات جدید در باره پاسداری که لباس شخصی ها را علیه مردم سازماندهی می کند

 

سایت اصلاح طلب جــرس: در پی انتشار اطلاعاتی پیرامون سعید تاجیک از اعضای ارشد بسیج که چند روز پیش فائزه هاشمی را در جوار حرم حضرت عبدالعظیم مورد هتاکی قرار داده بود، منابع خبری، اطلاعات بیشتری در مورد این لباس شخصی و همکاران وی در اختیار قرار دادند در اختیار رسانه ها قرار دادند.

 

بنابرگزارش این منابع، پاسدار سعید تاجیک، از فرماندهان نیروی مقاومت بسیج، متولد ورامین و ساكن شهرری، از عناصر  انصار حزب الله بوده و در سوابق وی همكاری فعال با محفل تروریستی باند دخمه (ضاربین سعید حجاریان) در شهرری دیده می شود. وی همچنین قبلا از معاونین سپاه جنوب تهران (منطقه شهرری) بوده و بعدا به سمت معاونت فرماندهی سپاه ورامین می رسد و از حدود دو ماه قبل نیز به سمت فرماندهی بسیج پالایشگاه تهران منصوب شده است.

 

بر اساس این گزارش، نامبرده در طول تجمعات مردمی دو سال گذشته، همراه با محمود عطایی (رییس محفل دخمه) نقش مهمی را در جمع آوری و هدایت لباس شخصی های سركوبگر و اعزام آنها از شهرری و ورامین و باقر آباد به مناطق مركزی تهران برای سركوب معترضان داشته و به دلیل همین سركوب تجمعات، از سوی قرارگاه ثارالله (فرماندهی كل سپاه و ناجا تهران) به عنوان یكی از فرماندهان میدانی درسركوب تظاهرات های مركز تهران ماموریت وی‍ژه یافت.

همچنین بر اساس منابع موثق، وی از نزدیکان جعفر فرجی فرماندار جوان شهرری می باشد که وی نیز از روسای ستاد انتخاباتی احمدی نژاد بوده و بر همین اساس به سمت فرمانداری شهرری منصوب شده است.

گزارش این منبع خبری همچنین می افزاید "عملیات حمله هفته گذشته به خانواده هاشمی و فحاشی و ضرب و شتم آنها با شوکر و چماق که طی دو مرحله متوالی صورت گرفت، با هماهنگی فرماندار شهرری و با صلاحدید قرارگاه ثارالله صورت گرفته است.

همچنین آمده است "تمام افرادی که در طراحی این ( به قول خودشان عملیات) نقش داشته اند (از اطلاع رسانی از زمان حرکت و مکان پارک اتومبیل ونظارت و..)، همگی از سران ارشد بسیج و دقیقا همان نیروهای لباس شخصی سرکوبگر در تجمعات اعتراضی جنبش سبز بویژه ۱۶ آذر ، ٢۵ بهمن و حوادث مشابه بوده اند.این منبع موثق مشخصات این گروه را چنین اعلام می کند:

پاسدار اکبر صباغیان: فرمانده سرکوب میدان انقلاب

سعید تاجیک :فرمانده سرکوب چهارراه ولیعصر تا میدان انقلاب

حسین قدیانی (از روسای بسیج دانشجویی- که فردی بسیار افراطی است) که فرماندهی وهدایت موتورسواران چماقدار و زنجیر بدست در محدوده چهاراه ولیعصر تا میدان انقلاب و ابتدای خیابان آزادی را بر عهده داشت.
سعید قاسمی ( معروف به حاج سعید) فرماندهی نامحسوس یگان های شناسایی و دستگیری، ضمنا وی نماینده و رابط اصلی طائب رییس اطلاعات سپاه در زمینه جمع آوری اطلاعات میدانی و ارائه مستقیم آن به طائب می باشد.