حلیه گری یک آخوند نماینده مجلس برای ایجاد ناامنی برای زنان در جامعه

 

سایت حکومتی خبر انلاین وابسته به علی لاریجانی : محمدتقی رهبر وضعیت حجاب زنان در خیابانها را بدتر از دوره اصلاحات دانست.رئیس فراکسیون روحانیون مجلس هنگام گفتوگو با خبرآنلاین، مشغول عبور از یکی از خیابانهای پایتخت بود و گفت: همین الان من در خیابان هستم و میبینم که زنها با بلوزهای کوتاه و شلوارهای تنگ چسبان در حال قدم زدند هستند و موهایشان را هم افشان کردهاند!

 

وی با بیان اینکه اصلا کسی به کسی نیست، ادامه داد: این دولت و این حکومت در پیشگاه خدا و مردم مسئول است. اینکه مدام توجیه کنند که مشغول کار فرهنگی هستند که قابل قبول نیست. متاسفانه کار فرهنگی هم نکردهاند و اینها همش شعار است. خود شما بروید در دانشگاهها و ادارات دولتی ببینید وضعیت چگونه است؟ در همین ترهبارها که در تمامی مناطق شهری هست، ببینید وضع حجاب چیست؟ آیا احدی تذکر لسانی میدهد؟

 

به گفته وی، نه یک خانم محجبه به یک خانم با حجاب تذکر میدهد نه یک پلیس به این زنهای نیمه برهنه می گوید که این چه وضعی است. در حالی که امر به معروف و نهی از منکر وظیفه دینی و مذهبی ماست و در یک نظام اسلامی وظیفه ملی نیز محسوب میشود

رهبر افزود: الان که زمستان است و هوا سرد است، این نیمه برهنگیها را در میان زنان شاهدیم. حالا سال نو و تابستانشان را هم خواهیم دید. مطمئنا هرچه پیشتر برویم، وضعیت بدتر خواهد شد. این وضعیت قابل قبول نیست و ضرورت طرح سوال از رئیسجمهور احساس میشود. نماینده روحانی اصفهان با بیان اینکه متاسفانه وضعیت حجاب در جامعه از دوره اصلاحات  هم بدتر شده است، اضافه کرد: میگفتیم آن دولت، لیبرال است و بیتوجه است. به این دولت اسلامی اصولگرا چه بگوییم؟