رژیم از ترس اعتراضات مردم کنسرت ها را یکی بعد از دیگری لغو می کند

 

دستگاه اطلاعاتی و امنیتی رژیم از ترس بروز اعتراضات مردمی از برگزاری کسنرت های جلوگیری می کنند. در تداوم این اقدامات سرکوبگرانه،  شب دوم کنسرت بزرگ گروه شمس در شهرستان بابلسر لغو شد.  این کنسرت قرار بود هشتم ونهم اسفند با صدای علیرضا قربانی و سرپرستی کیخسرو پورناظری برگزار گردد،اما غروب هشتم اسفند به امان شهلایی تهیه کننده ی ان اطلاع داده شد که "بنا بر برخی دلایل امنیتی" نهم اسفند کنسرت برگزار نخواهد شد.

دانشجونیوز در ادامه این گزارش می نویسد: به گزارش منابع محلی هردو کنسرت تمامی مجوزهای مربوطه را کسب نموده بودند و با قول مساعد اداره ی ارشاد این شهرستان ها و نیروی انتظامی تصمیم به برگزاری این مراسم گرفتند و در مورد کنسرت اخیر نیز، استاندار مازندران به تهیه کنندگان ان قول مساعد داده بود که اتفاق امل تکرار نخواهد شد.

روز گذشته نیز خبرگزاری فارس خبر شروع کنسرت گروه شمس از بابلسر را درج نمود که در بخشی از ان امده است:" به گزارش خبرگزاري فارس،‌كنسرت گروه موسيقي شمس به سرپرستي كيخسرو پورناظري و خوانندگي عليرضا قرباني از بابلسر شروع شد، پس از آن گروه شمس در تاريخ 11 تا 13 اسفندماه در تهران و در سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي تهران به اجراي كنسرت مي‌پردازند و در ادامه اين تور به آمريكا و كانادا خواهند رفت."(1)

به گزارش همین منبع اگاه اعلام امادگی گسترده ی شهروندان استان، بخصوص دانشجویان دانشگاه مازندران برای شرکت در این کنسرت و جو امنیتی حاکم بر این دانشگاه واقع در شهرستان بابلسر در استانه ی دهم اسفند می تواند یکی از دلایل مهم لغو کنسرت باشد.

خبرهای رسیده به دانشجونیوز حاکی از ان دارد که بسیاری از شهروندان،منتظر بودند اگر شب اول کنسرت لغو نگردید برای شب دوم ان بلیط تهیه کنند،اما بگفته ی یکی از کارکنان شهرداری بابلسر، با کارشکنی"مسوولین نامرئی" این امر محقق نگردید.