در ادامه کنترل و سرکوب جامعه، هفت هزار پایگاه بسیج راه اندازی می شود

 

خبرگزاری حکومتی مهر: رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: در سال جاری هفت هزار پایگاه بسیج در کشور ساخته می شود که از این تعداد 100 پایگاه بسیج در استان زنجان راه اندازی خواهد شد.

سردار محمدرضا نقدی شامگاه چهارشنبه در همایش مسئولین و فرماندهان رده های مختلف سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان افزود: ما در این برهه و موقعیت باید رسالت خود را نسبت به کشور ادا کنیم و بصیرت و دشمن شناسی را در خود پرورش دهیم و این را مد نظر داشته باشیم وقتی سربلند و مقتدر هستیم که نسبت به توطئه های دشمن آگاهی داشته باشیم.

سردار نقدی از راه اندازی شبکه بزرگ حجاب و عفاف در استان خبر داد و گفت: این شبکه در استانها و استان زنجان آموزش به  مدیران بسیجی در مسائل مربوط به حجاب و حقوق زنان داده شده و در پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج معضلات مربوط به حجاب و عفاف شناسایی شده و نوعی گفتمان ایجاد خواهد شد.

وی یاد آور شد: برای معلمان در خصوص مسئله حجاب و عفاف آموزش لازم در شبکه ها و همچنین در کتب درسی نیز مسئله مربوط به حجاب و عفاف در دستور کار قرار خواهد گرفت.

سردار نقدی اظهار داشت: بسیجیان باید در شکل گیری و اداره کشور مشارکت داشته باشند و راهکارها برنامه ریزی شده را ارائه کنند که حضور بسیج در تمام عرصه ها کیفیت کارها را بالا برده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در خصوص برخورد با اغتشاشگران در انتخابات دور دهم گفت : در این مقوله ما روشنفکری را بر برخورد فیزیکی ترجیح می دهیم و بر این امر اعتقاد داریم که باید در جامعه روشنفکری را بالا ببریم.