پاسدار فرمانده: آمریكا منتظر عکس العمل نقش خود در انفجار زاهدان باشد

 

روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران: به دنبال وقوع اقدامات تروریستی در شهر زاهدان محمد كرمی‌راد، عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی فوری این موضوع در جلسه روز یكشنبه كمیسیون امنیت ملی خبر داد. كرمی‌راد در گفت‌وگو با جوان، ضمن اعلام این خبر تصریح كرد: بی‌شك این جنایت زیر نظر مستقیم و با هدایت امریكا و نیروهای ناتو صورت گرفته است. این عضو كمیسیون امنیت ملی اضافه كرد: امریكا پس از گاف بزرگ خودش در پرونده شهرام امیری، ‌از باقیمانده گروهك جندالله استفاده كرد تا دستاورد بزرگ اطلاعاتی جمهوری اسلامی در زمینه پرونده امیری را زیر سؤال ببرند.


آمریكا منتظر تبعات جنایت خود باشد

 

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد كل نیروهای مسلح در گفت و گو با فارس، با بیان اینكه موضع گیری آمریكا در رابطه با حادثه تروریستی و جنایتكارانه باقی ماندگان گروهك موسوم به جندالله بیشتر به یك فرار رو به جلو می‌ماند، اظهار داشت: این گروه همان سازمانی است كه بارها در جریانات اقدامات تروریستی خود مورد حمایت آمریكایی‌ها قرار گرفت و گروه تروریستی ریگی به دفعات در شبكه‌های رادیو تلویزیونی آمریكا تشویق شده است.

سردار مسعود جزایری با بیان اینكه آمریكا با ژست انسان دوستانه و حقوق بشری به دنبال پنهان كردن نقش تروریستی خود است، تاكید كرد: آنها باید منتظر تبعات این گونه اقدامات جنایتكارانه خود باشند.