تلاش نیروهای اطلاعاتی رژیم برای ترور نماینده مجلس اسلامی

 

کوردستان و کوردنیوز: روز دوشنبه، ۹ فروردین ماه جلال محمود زاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی از سوی افرادی ناشناس مورد تیراندازی قرار گرفت. بنابه گزارش رسیده به کوردستان و کورد نیوز، جلال محمود زاده در این سوءقصد جان سالم به در برده و در این واقعه‌ تنها خودری وی خسارت دیده است. باوجود شایعاتی در زمینه دست داشتن نیروهای اطلاعاتی رژیم در تیراندازی به نماینده مهاباد گفته میشود نیروهای امنیتی رژیم در مهاباد افرادی را نیز در این ارتباط دستگیر کرده اند.


جلال محمودزاده نماینده مهاباد، در روزهای گذشته با نگارش نامه ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، پرده از فساد اداری و اختلاس میلیاردی شورای شهر و شهرداری مهاباد برداشته و در این نامه همچنین از کمیسیون تحقیقات مجلس خواسته بود که تحقیقات و پیگیریهای لازم را در این ارتباط مبذول دارد. نماینده مهاباد در نامه خود به مجلس ایران به ٣۱ مورد از انواع فساد اداری و مالی شورای این شهر اشاره نموده است.


گزارش دریافتی حاکی از آن است که شورای شهر مهاباد مورد پشتیبانی قاطعانه سپاه پاسداران قرار دارد. این گزارش همچنین می افزاید، وابستگی حامد حیدری رئیس شورای شهر مهاباد و سرهنگ افتخاری سپاه پاسداران به دستگاه امنیتی نظامی سپاه، گمانه زنی ها را در ارتباط با دست داشتن نامبرده از طریق نیروهای سپاه پاسداران در سوء قصد به جان نماینده مهاباد قوت بخشیده‌ است.