ورود زنان به دفتر بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون دولتی ممنوع شد


روزنامه حکومتی تهران‌امروز: پس از حجم سنگين اخبار و شايعات درباره برخورد قضايي با محمدرضا گلزار هفته گذشته پرچم سايت حامي دولت نيز خبر از ديدار محمدرضا گلزار و محمود احمدي‌نژاد را روي خروجي خود قرار داد.

گلزار در ديدار با مشايي، رئيس دفتر رياست‌جمهوري از مشکلات صنفي و غيرصنفي خود گفته و تقاضاي مساعدت کرده و گويا در آخر هم مشايي زمينه ملاقات احمدي‌نژاد و گلزار را فراهم کرده.

حاشيه‌هاي آقاي خاص گويا تازه آغاز شده است و تازگي‌ها خانم‌ها هم توسط شخص آقاي بازيگر از ورود به دفتر وي منع شده‌اند: من يا در خدمت خانواده هستم يا مي‌روم باشگاه يا در دفترم هستم. من فعلا نه کافي‌شاپ مي‌روم و نه رستوران. در دفترم يک عده جوان دارند کار مي‌کنند که همه‌شان هم پسر هستند منشي‌هاي دفتر هم مرد هستند و ورود خانم هم ممنوع است.

همايون نصيري، سرپرست گروه دارکوب که پيش از اين با گلزار همکاري داشت در حمايت ازگلزار مي‌نويسد: در تمام دوران همکاري‌مان در دارکوب هيچ وقت نديدم دنبال حاشيه باشد. مطمئنا کسي از دردسر خوشش نمي‌آيد. به‌نظرم حسادت‌ها روي محمدرضا گلزار زياد بود و همين حسادت‌ها باعث شده تا اطراف محمدرضا خبرهايي درست شود که صحت ندارد و براي او حاشيه‌سازي مي‌کنند.

خاطره علي‌نسب که از او به عنوان خبرنگار نزديک به گلزار ذکر مي‌شود در همشهري جوان مي‌نويسد: در پرونده سوپراستار هيچ نشانه‌اي مبني برمصرف مشروبات الکلي و.... به‌چشم نمي‌خورد. در فيلم بازداشت ستاره که توسط نيروي انتظامي گرفته شده، گلزار در خانه خود به همراه چند نفر از دوستان خود نشسته و رفتار خلاف شرع هم نداشته است. خود سوپراستار هم نمي‌داند به چه دليل بازداشت شده و خلافش چيست. چند روزي نمي‌گذرد که مراحل اداري طي شده و روي توقيف گلزار خط کشيده مي‌شود.

سيامک رحماني در همشهري جوان درباره گلزار مي‌نويسد: گلزار بايد خوشحال باشد که طرفدارانش او را از نزديک نديده‌اند و فکر مي‌کنند همان آدم حساس، شوخ‌طبع و جذابي است که بيشتر مي‌توان روي پرده ديد. اين اشتباهي است که هميشه طرفداران ستاره‌ها در برابر چهره‌هاي محبوب‌شان مي‌کنند و از آن گريزي نيست.

محمدرضا گلزار در گفت‌وگويي با هفته‌نامه ايران‌دخت مي‌گويد: مثلا آيا براي شما عجيب است که من هميشه نماز مي‌خواندم و مي‌خوانم؟آيا هنرپيشه‌اي که شلوار جين مي‌پوشد، اگر نمازش را هم سر وقت بخواند عجيب، ناراحت‌کننده و تعجب‌آور است؟ چرا اين غيرقابل باور است؟ کوييلو معتقد است قبل از اينکه راجع به راه رفتن کسي قضاوت کنيد. چند قدم با کفش‌هاي او برداريد يعني خودتان را در جايگاه و موقعيت او ببينيد بعد قضاوت کنيد، مخصوصا تريبوني هم وجود ندارد که من بروم پشت آن و براي مردم صحبت و از خودم دفاع کنم و بگويم اين حواشي که درست شده همه‌اش دروغ و پاپوش است.