زمینه سازی باند حاکم برای محاکمه موسوی؛ ٢۹ هزار نفر از موسوی شکایت کرده اند

 

خبرگزاری حکومتی ایرنا : مسئول کميته رسانه اي جنبش مردم ايران عليه قانون گريزي گفت: از زمانيکه سايت موج قانون فعاليت خودش را بار ديگر آغاز کرد شمار شکايت هاي مردمي عليه مير حسين موسوي رو به افزايش مي رود.  

 

امير طاهر حسين خان در گفت و گو با ايرنا تاکيد کرد: طي يک هفته گذشته 900 هزار نفر از سايت موج قانون بازديد کرده اند که اين خود نشان مي دهد که اين حرکت با استقبال بي نظير ملت ايران مواجه شده است. وي ادامه داد: همچنين تا به امروز 29 هزار نفر از مير حسين موسوي به طور مکتوب شکايت کرده اند و انتظار مي رود با مرور زمان بر اين تعداد به طور چشمگير و خيره کننده افزوده شود. حسين خان در ادامه هدف از ايجاد سايت موج قانون را محاکمه مير حسين موسوي دانست و گفت: مير حسين موسوي از پس از انتخابات رياست جمهوري با قرار گرفتن در مسير آشوب طلبي و اغتشاشات به نوعي بر پيکره نظام مقدس جمهوري اسلامي لطمه وارد کرد.


وي تاکيد داشت: مير حسين موسوي با ايجاد شبهه در انتخابات قصد داشت به مقاصد شخصي و حزبي خود دست پيدا کند در حاليکه اگر کمي به منافع ملي توجه داشت خود را ملتزم بر اجراي قانون مي کرد.  مسئول کميته رسانه اي جنبش مردم ايران عيله قانون گريزي گفت: بر همين اساس جنبش موج قانون به طور خود جوش و بدون وابستگي به هيچ نهاد دولتي درصدد مقابله با ادامه قانون شکني توسط مير حسين موسوي برآمد.


حسين خان اضافه کرد: جنبش مردم ايران بر عليه مير حسين موسوي تا زمان محاکمه اين کانديداي جدا شده از پيکره و بطن نشان مقدس جمهوري اسلامي به فعاليت خودش با قدرت و صلابت ادامه مي دهد. وي در پايان خاطر نشان کرد: محمدرضا رحيمي دبير کل جوان جنبش مردمي ايران عليه قانون گريزان تاکنون براي تحقق اهداف اين جنبش زحمات فراواني را متحمل شده که جا دارد از وي و ساير دوستان در اين حماسه ملي تشکر و قدرداني کنم و از ملت شريف ايران جهت بازديد از پايگاه اينترنتي موج قانون به نشاني http://www.mojeghanoon.com دعوت نمايم