به دستور خامنه ای کتاب"شکست انقلاب مخملی در ایران "به زبان انگلیسی منتشر شد

 

خبر انلاين حکومتی  : مراسم رونمایی از کتاب "شکست انقلاب مخملی در ایران " که به زبان انگلیسی به رشته تحریر درآمده است، روز گذشته در سالن نشست‌های بخش بین‌الملل نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال برگزار شد. به گزارش فارس، مراسم رونمایی از کتاب "شکست انقلاب مخملی در ایران " نوشته حجت‌الاسلام والمسلمین سید جواد نقوی از کشور پاکستان که به زبان انگلیسی به رشته تحریر درآمده است، جمعه 17 مهر ماه در سالن نشست‌های بخش بین‌الملل نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال برگزار شد.


در این مراسم نویسنده کتاب طی سخنانی با بیان اینکه این اثر در حقیقت در عمل به امر مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای انجام شده است، گفت: رهبری در فرمایشات خود فرمودند که نخبگان باید جایی که لازم است حرف بزنند و سکوت نکنند و از این بابت فرمودند در این حوادث که بعد از انتخابات پیش آمد امتحانی بود که خیلی از نخبگان دراین امتحان مردود شدند.


وی افزود: منتظر بودیم شاید نخبگان سکوت خود را بشکنند و کاری انجام دهند و از آنجایی که حرفی از سوی نخبگان مشاهده نشد ما حرکت کردیم.


وی افزود: رسانه‌هایی مثل BBC، شبکه‌های غربی و سایت‌های اینترنتی نقش اصلی را در حوادث بعد از انتخابات بازی می‌کردند. قدرت ایران در عرصه رسانه‌ها ضعیف‌تر از دشمنان است به این صورت که رسانه‌های ایران نتوانستند حتی در داخل ایران تاثیرات سوء آنها را بگیرند و با وجود تلویزیون و روزنامه و .. می‌بینیم چند صباحی رسانه‌های خارجی میدان را گرفته بودند.


نقوی تاکید کرد: با دیدن تاثیر رسانه‌های خارجی در ایران می‌توانید حدس بزنید که این رسانه‌ها در خارج تا چه اندازه تاثیرگذار بوده‌اند. در خارج از ایران از مسئولان و انقلاب ایران چهره‌ای درست کرده‌اند که شما تصورش را هم نمی‌توانید بکنید که چقدر بد است.


نقوی با بیان اینکه رسانه‌های ایران آنطور که باید وظیفه خود را در مقابله با دشمنان انجام ندادند، تصریح کرد: رسانه‌ای که در ایران می‌توانست با رسانه‌های خارجی خوب مقابله کند برخی شبکه‌های برون مرزی ایران بودند که متاسفانه برعکس بیشترین ابهامات را ایجاد کرد، از کشورهای دوستار ایران و انقلاب ایمیل می‌زدند و می‌گفتند که این رسانه‌ چرا اینقدر بد عمل می کند.