داستان سازی دستیار ارشد احمدی نژاد از تجمع مخالفان در نيويورک


خبرگزاری حکومتی ايرنا : دستيار ارشد احمدی نزاد عصر شنبه در گردهمايي بزرگ ستاد هماهنگي حمايت هاي مردمي دکتر احمدي نژاد درکرمان در محل تربيت معلم شهيد رجايي خاطره اي را از ديدار با تعدادي از تجمع کنندگان جريان سبز در مقابل سازمان ملل در نيويورک بيان کرد.  به گزارش ايرنا، سيد "مجتبي ثمره هاشمي" گفت: يکي از توطئه هاي دشمن در زمان حضور احمدی نزاد در مجمع عمومي سازمان ملل در ژنو تجمع تعدادي از ضد انقلاب ها در مقابل سازمان ملل بود.
وي ادامه داد: حداقل 350 هزار خانواده ايراني داريم که در دفتر حفاظت منافع ايران که حدود 5/1 ميليون نفر مي شوند در واشنگتن ثبت شده است.


وي گفت: مخالفان نظام اسلامي قبل از حضور احمدي نژاد در اجلاس نيويورک با تبليغات بسيار و اقداماتي همچون در اختيار گذاشتن اتوبوس مجاني، بليت مجاني و تدارک غذا، ايرانيان مقيم آمريکا را براي حضور در نيويورک و تبليغ عليه احمدي نژاد تشويق مي کردند. ثمره هاشمي افزود: زماني که ما آنجا رفتيم با همه اين تبليغات فکر نمي کنم بيش از دو هزار نفر آمده بودند (فبلا هيج کدام از مقامات و رسانه های دولتی این تعداد را بیش از 200 نفر ذکر نمیکردند) و جالب اينکه بعضي از آنها حتي نمي دانستند چي به چيه.


وي ادامه داد: با چند تن از دوستان که پياده از سازمان ملل بر مي گشتيم ، در خيابان به چند نفر از اين تجمع کنندگان رسيديم. يک خانم و سه آقا که يکي از آنها شال رنگ سبز به گردن انداخته بود، گفتيم که تو چکار مي کني گفت که من آمدم تظاهرات کنيم. ثمره هاشمي اضافه کرد: يکي از دوستان که همراه ما بود و آدم رکي هم هست به اين فرد گفت: يعني تو آقاي احمدي نژاد را ول کردي و به اينها چسبيدي؟ وي گفت: اين فرد با شنيدن اين مطلب جا خورد و گفت: براي اينکه من احمدي نژاد را قبول ندارم چون به وعده هايش عمل نکرده است. دستيار ارشد رييس جمهوري ادامه داد که ما هم به او گفتيم شما يک رييس جمهور بگو که به اندازه احمدي نژاد به وعده هايش عمل کرده است؟ و او گفت: پس اين داستان شهرداري چي بود! ثمره هاشمي گفت: بالاخره ما با او صحبت کرديم و آخرش هم عکس يادگاري گرفتيم و بعد وقتي مي خواستيم برويم به ما گفت به آقاي احمدي نژاد سلام ما را برسان.