ارتباطات تلفن‌هاي همراه در ورزشگاه آزادی را قطع کردند


خبرگزاری حکومتی ایلنا: عدم انتن دهی مطلوب تلفن های همراه در استادیوم آزادی کار خبرنگاران را مختل و خانواده هواداران فوتبال را با نگرانی هایی مواجه کرد.به گزارش ایلنا، پيش از ظهر امروز تماس با تلفن‌هاي همراه در داخل ورزشگاه بزرگ آزادي مختل شد تا به نوعي كار خبررساني با مشكل مواجه شود. اين قطع ارتباط در مراحل باعث بروز نگراني‌هايي نيز براي خانواده‌ها شده بود.

مشكل تهيه بليتبسياري از هواداران به فوتبال در حال حاضر با مشكل تهيه بليت روبرو شده‌اند. آنها كه با شوق و ذوق بسياري خودشان را به ورزشگاه آزادي رسانده‌اند، حالا بزرگترين دغدغه‌شان تهيه بليت است.


توصيه يك پدر


حسن اوداتي اردبيلي با 67 سال سن در جلو صف گيشه‌هاي بليت‌فروشي به نحوه كار در ورزشگاه بزرگ آزادي انتقاد داشت و مي‌گفت: از 12 سالگي تا امروز كه هميشه تماشاگر دربي‌هاي بزرگ پايتخت بوده و خاطرات بسياري از اين بازي‌ها را به ياد دارد.عاشق فوتبال و استقلال به هواداران توصيه مي‌كرد كه تنها به حمايت از تيم‌هاي مورد علاقه ودشان بپردازند و اجازه دهند تا بازي يك بازي دلخواه از كار درآيد.

 

ورزشگاه پر شدچنين به نظر مي‌رسد كه ظرفيت ورزشگاه بزرگ آزادي از بابت تماشاگر تا دقايقي ديگر کاملا پر شود و ديگر جايي براي تماشاگران باقي نماند. از اين جهت خيلي‌ها در طول مسير از تماشاگران مي‌خواهند كه به خانه‌هايشان برگردند و بازي را از طريق تلويزيون نگاه كنند.