خط و نشان کشیدن دادستان جلاد تهران برای مردم: سرکوب کردیم تمام شد  

 

سعید مرتضوی دادستان جلاد رژیم در تهران، که در جریان خیزش های مردم از ترس خفه خوان گرفته بود، طی انتشار اطلاعیه برای مردم خط نشان کشید و به دستگیر شدگان اخیر، به ویژه جوانان اتهامات سنگین وارد کرد.

 

متن اطلاعيه سعید مرتضوی عینا برای اطلاع خوانندگان منتشر می شود:

 

ملت غيور و سرافراز ايران اسلامي

 

حركت عظيم و هوشمندانه شما در خلق حماسه اي ديگر با حضور 40 ميليوني به ميزان 85 درصد واجدين شرايط در انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري رقم خورد بار ديگر عمق دلبستگي امت مسلمان و ولايتمدار ايران عزيز را به آرمان هاي معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و بيعت آگاهانه از ولي امر مسلمين حضرت آيت الله خامنه اي (مد ظله العالي) در پيش چشمان تحسين‌گر جهانيان به نمايش گذاشت و برگ زرين ديگري را بر صفحات كتاب قطور مردمسالاري ديني افزود.

انتظار مي‌رفت بعد از اين نمايش قدرت ملي و ا سلامي، دشمنان كينه‌توز سر عقل آمده با پذيرش واقعيت ايران مقتدر و يكپارچه راه تعامل منطقي مبتني بر اصول انساني در پيش گيرند، اما متاسفانه بار ديگر شاهد آن بوديم كه استكبار جهاني به سركردگي امريكا و انگليس علي رغم شعارهاي عوام فريب به اصطلاح بشردوستانه و ادعاهاي رياكارانه مبني بر گسترش دموكراسي، در مقابل يكي از دموكراتيك‌ترين انتخابات‌هاي دنيا و اراده شما مردم آزاده تمكين نكردند و با دخالت‌هاي آشكار و بي‌شرمانه خود در امور داخلي ايران با طراحي و مديريت اغتشاشات و آشوب هاي پس از انتخابات، نقاب از چهره كريه خود برداشتند.

البته عده‌اي خودفروخته و گروهي بازي‌خورده نيز در داخل كشور وسيله دست بيگانگان قرار گرفتند و با اقدامات غيرقانوني و هنجارشكن، زمينه فتنه‌انگيزي و شرارت را براي عوامل دشمن فراهم نمودند كه منجر به وارد آمدن خسارت جاني و مالي فراوان به هموطنانمان گرديد و شيريني اين جشن واقعي را به كام همه تلخ نمود.

مع الوصف همان‌گونه كه مردم عزيزمان مطلعند با حضور به موقع و مقتدرانه نيروهاي خدوم و جان بر كف انتظامي و امنيتي و بسيج مردمي، اغتشاشگران دستگير و آتش‌افروزي‌ها پايان يافت و همچنين تعدادي از طراحان، هدايت‌كنندگان و عوامل ميداني اغتشاش نيز بازداشت گرديدند كه دادگاه اولين گروه از عوامل ميداني آشوب ها روز شنبه مورخ 10-05-1388 برگزار خواهد شد.

لازم به ذكر است در بين متهمان اشخاصي هستند كه از روي تصاوير به دست آمده از آنها در هنگام ارتكاب جرم توسط مردم بيدار و آگاهمان مورد شناسايي و بازداشت شده‌اند.

البته برخي از همدستان ايشان كه در تصاوير وجود دارند در حال حاضر متواري‌اند كه مطمئنا به زودي با كمك مردم عزيز آنها نيز مورد شناسايي و به دست قانون سپرده خواهند شد.


اتهام اين گروه از متهمين به شرح ذيل مي باشد:

 

١-حمله به مراكز نظامي با سلاح گرم و سرد و بمب هاي آتش زا
٢-حمله به مراكز دولتي و به آتش كشيدن آنها
٣-تخريب اموال عمومي
٤-ايجاد رعب و وحشت در بين مردم
٥-ارتباط با گروه هاي معاند و محارب مانند گروهگ منافقين
٦-ضرب و شتم مامورين انتظامي و امنيتي
٧- ضرب و شتم شهروندان
٨-تخريب اموال شخصي مردم
٩-تهيه گزارش براي رسانه هاي بيگانه و دشمن
10-توزيع شبنامه بر عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي.
در پايان يادآوري مي گردد به زودي و پس از تكميل پرونده‌هاي بقيه متهمين دادگاه رسيدگي به اتهامات ايشان نيز تشكيل و طي اطلاعيه‌هاي بعدي زمان برگزاري هر دادگاه و نتايج آن به اطلاع عموم ملت عزيز خواهد رسيد.