تجمعات سیاسی در مقابل مجلس رژیم در روز تحلیف احمدی نژاد ممنوع شد


پارلمان‌نیوزحکومی : عضو هیات رییسه مجلس گفت:هرگونه تجمع در مقابل مجلس در روز برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری آقای احمدی‌نژاد غیرقانونی است و با آن برخورد خواهد شد. ( ايشان نماينده مجلس است يا مسئول حراست و امنيت  شهر تهران!؟)حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری فراکسیون خط امام مجلسپارلمان‌نیوز، در خصوص تاریخ برگزاری مراسم تحلیف احمدی‌نژاد، اظهار داشت:مراسم تحلیف در مجلس پس از مراسم تنفیذ خواهد بود.


وی ادامه داد: احتمالا مراسم تنفیذ سه‌شنبه یا چهارشنبه هفته آینده انجام خواهد شد كه مراسم تحلیف پس از آن صورت می‌گیرد.به گفته میرتاج‌الدینی، هیات رییسه مجلس، امروز در جلسه‌ای در مورد زمان و نحوه برگزاری مراسم تحلیف تصمیم‌گیری خواهد كرد.


عضو هیات رییسه مجلس در پاسخ به سئوالی در مورد اظهارات یكی از نمایندگان اصولگرا كه احتمال تجمع در مقابل مجلس در روز تحلیف و فتنه از سوی برخی افراد را مطرح كرده بود، گفت:هرگونه تجمع در روز مراسم تحلیف در مقابل مجلس غیرقانونی است.


وی در پاسخ به این سئوال كه هم اكنون معلمان حق التدریس مقابل مجلس تجمع كرده‌اند چرا آنها غیرقانونی تلقی نمی‌شود، خاطر نشان کرد:این تجمعات صنفی است برای برگزاری تجمعات سیاسی نیاز به مجوز است و از آنجا كه وزارت كشور برای تجمع روز تحلیف مجوز نخواهد داد این تجمع غیر‌قانونی خواهد بود و با آن برخورد می‌شود.