درگیری مسلحانه در ارومیه


 
سایت حکومتی آینده : خبرنگار آینده از ارومیه گزارش داد در درگیری مسلحانه میان ماموران وزارت اطلاعات و گروه  پژاک یکی از اعضای این گروهک کشته شد.بنابراین گزارش در این درگیری که روز دوشنبه رخ داد یکی از اعضای پژاک کشته ودوتن از مامماموران نیز زخمی شدند.این درگیری که پس از شناسایی یک خانه تیمی وحمله ماموران برای دستگیری آغاز شد چند ساعت بطول انجامید ودر جریان آن صاحبخانه که تروریستها بصورت پوششی اقدام به اجاره منزل او کرده بودند مورد اصابت گلوله قرار گرفته وکشته شد ،یکی از اعضای پژاک نیز در این درگیری به هلاکت رسید ودونفر از ماموران نیز زخمی شدند.

بنابر اخبار تکمیلی در حین درگیری تعدادی از هوداران پژاک با حضور در این منطقه اقدام به سردادن شعار وآتش زدن یکدستگاه اتوبوس ویک خودروی نیروی انتظامی کردند.

 

خبرگزاري فارس در اینباره نوشته بود:

 

به دنبال اطلاع ماموران اطلاعات از حضور اشرار در اروميه شامگاه دوشنبه يك خانه تيمي شناسايي و پس از هفت ساعت درگيري تصرف شد. : اين خانه تيمي در حاشيه شهرك وليعصر اروميه واقع است كه در درگيري شامگاه دوشنبه راه ورودي اين شهرك از ساعت 17 عصر تا ساعت 24 شب گذشته مسدود شد. مسوول مركز اطلاع‌رساني فرماندهي نيروي انتظامي آذربايجان‌غربي در اين‌باره گفت: شناسايي و دستگيري اعضاي گروهك‌ها به وسيله نيروهاي اطلاعات صورت گرفته و نيروي انتظامي در مرحله نهايي وارد عمل شد از اين رو اطلاعات تكميلي در اختيار نيروي انتظامي نيست.