به دنبال تعمیق اختلافات جناحی، پدر داماد احمدی نژاد از پسرش اعلام برائت کرد

 

روزنامه حکومتی اعتماد ملی  : بيش از يك ماه مانده به انتخابات رياست‌جمهوري، احمد خورشيدي آزاد، دبير كل جمعيت خدمتگزاران انقلاب‌اسلامي و پدر مهدي خورشيدي (داماد احمدي‌نژاد) در گفت‌وگويي با روزنامه اعتمادملي به انتقاد از آنچه پس از انتخابات 84 رخ داد پرداخت و به صراحت اعلام كرد كه در دهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري به محسن رضايي راي خواهد داد. يك روز پس از انتشار اين مصاحبه، مهدي خورشيدي در گفت‌وگويي با خبرگزاري فارس ادعاهاي پدر خود را ناشي از تحريك ديگران عنوان كرد و گفت: اينكه برخي‌ها بخواهند از شكاف‌هاي كاذب به‌وجود آمده در مجموعه نزديكان دولت استفاده ابزاري كنند، كاري غرض‌ورزانه است. احمد خورشيدي در آن زمان ترجيح داد كه پاسخي به ادعاهاي پسرش ندهد اما اكنون و پس از گذشت 22 روز از برگزاري انتخابات با ارسال جوابيه‌اي به روزنامه اعتماد ملي در خصوص اظهارات خود و پسرش توضيحاتي را ارائه كرد.

 

پدر داماد احمدي‌نژاد در اين جوابيه آورده است: بنده در جريان انتخابات دهمين دوره رياست‌جمهوري طي مصاحبه‌اي كه خبرنگار محترم روزنامه اعتمادملي انجام داد به عنوان يك شهروند اعلام داشتم كه به آقاي احمدي‌نژاد راي نخواهم داد اما متاسفانه روز بعد در همين نشريه از قول فرزندم مهدي خورشيدي كه داماد احمدي‌نژاد است اعلام شد كه اظهارات پدرم، اظهار نظرهاي شخصي است و با تحريك ديگران انجام شده است. اما بنده مدت يك ماه صبر كردم تا حواشي انتخاباتي تمام شود و هم‌اكنون وظيفه خود مي‌دانم مطالبي را اعلام كنم:


١- اين اولين بار نيست كه آقايان از هر وسيله‌اي عليه منتقدان خود سوءاستفاده مي‌كنند و در طول چهار سال گذشته انواع و اقسام ترور شخصيت عليه شخص حقير انجام گرفته كه اگر اينگونه حركات تكرار شود، با سند و مدرك به اطلاع مردم نجيب خواهم رساند تا بدانند با يك جانباز و مجروحي كه زير اكسيژن زنده مانده، اين حضرات چه مي‌كنند.

 

٢- بنده از فرزندم مهدي خورشيدي آزاد اعلام برائت مي‌نمايم و فرزندي به نام مهدي ندارم.


٣- از آقاي احمدي‌نژاد حقيقتا متشكرم كه فرزندي با ادب و متدين تحويل ايشان دادم اما كسي را تحويل من داد كه از هيچ اتهامي حتي عليه پدرش خودداري نمي‌نمايد و اين اقدام خيلي سخت و دردآور را انجام دادم تا فرزندان اين آب و خاك بدانند اسلام براي والدين احترام زيادي قائل است و اگر كسي آق والدين شد بايد به خدا پناه ببرد.


٤- به كساني كه از آبروريزي مردم لذت مي‌برند توصيه مي‌كنم دست از شيطنت بردارند. شما كه نمي‌دانيد شهيد دادن و دردمند بودن و تير و تركش خوردن يعني چه و روي خوان سفره‌اي نشسته‌ايد كه حاصل خون‌هاي ما و برادرانمان است. حداقل حرمت آنها را نگه داريد.