سردار جانی ذوالقدر با چشم خود دیده که مردم به طرف حودشان تیراندازی می کردند

 

خبرگزاری حکومتی ايلنا : سردارحسن ذوالقدر با اشاره به حوادث اخير اظهار داشت: من افتخار مي‌كنم در نهاد و سازماني مشغول به خدمت هستم و همكاراني دارم كه امروز از برخي خواص جامعه جلوتر هستند و راه صحيح و درست را اگرچه غبارآلود است تشخيص داده و براي پاسداري از انقلاب حركت مي‌كنند.


وي همچنين اظهار داشت: البته امروز فضا قدري شفاف‌تر شده كه خيلي‌ها روشنگري مي‌كنند و اطلاعيه مي‌دهند. اما زماني كه فضا غبارآلود بود جاي آنها خالي بود و بسيجيان جاي آنها را پر كرده بودند.


سردار ذوالقدر حوادث و اغتشاشات اخير كشور را در مقايسه با حوادث 18 تير 78 غيرقابل قياس عنوان كرد و گفت: در 18 تير سال 1378 تنها يك قشر دانشجويي با برخي ازدولتمردان دست داشتند اما امروز هم دامنه كار وسيع‌تر بود و هم معاندين، سردمداران و استكبار جهاني كه پشت اين قضايا بودند كار را تمام شده مي‌دانستند.

 

سردار ذوالقدر به كمك بسيج در برقراري حفظ امنيت و نظم به نيروهاي انتظامي اشاره كرد و گفت:‌اين افتخار براي سازمان بسيج تا قيامت ثبت شد.  وي تصريح كرد: البته در اين ميان جسارت‌هايي كه در برخي مكان‌ها اتفاق افتاد، به گردن سپاه و بسيج انداختند ولي همه اين اتهامات به مرور زمان آشكار خواهد شد.


سردار ذوالقدر همچنين به حضورخود در يكي از تجمع‌هاي هفته‌هاي اخير اشاره كرد و گفت: من خود شاهد بودم زماني كه نيروي انتظامي براي متفرق كردن افرادي كه در كنار يكي از پايگاه‌هاي بسيج تجمع كرده بودند اقدام كرد، تيرهايي از داخل جمعيت به سوي خود جمعيت شليك مي‌شد.


به گزارش خبرنگار ايلنا، دراين مراسم بهشتي فرمانده سپاه ناحيه جماران و اسفندريا معاونت فرهنگي اين ناحيه حضور داشتند و اهداف وبرنامه‌هاي طرح نشاط و تعالي تشريح شد.