اعتراض برای هفتمین شب بر روی پشت مامها ادامه یافت

 

به گزارش بی بی سی گزارش ها از تهران و برخی شهرهای دیگر ایران حاکی است که مردم شب گذشته به اعتراضات خود با سردادن شعرهائی نظیر "دولت جنایت می کمند- رهبر حمایت می کند" بر پشت بام ها ادامه دادند در ادامه این گزارش آمده است:  ادامه این اعتراض ها در حالی است که آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، چند ساعت پیش تر در نماز جمعه تهران گفت که نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها باید اعتراض خود را از طریق شورای نگهبان دنبال کنند و به اعتراضات خیابانی پایان دهند.اما آیت الله خامنه ای اشاره ای به اعتراض شبانه از پشت بام ها نکرد. با این حال انتشار خبر ادامه اعتراض هواداران آقای موسوی به "اجحاف آشکار در حقشان" در سایت رسمی ستاد آقای موسوی، پس از تأکید آیت الله خامنه ای بر اینکه تقلب گسترده در انتخابات ممکن نبوده است، مهم تلقی شده است.


در این حال مجمع روحانیون مبارز تهران هم یک روز پیش تر برای عصر روز شنبه درخواست مجوز راهپیمایی از میدان انقلاب تهران کرده بود که به گفته استاندار تهران با آن مخالفت شده است.
با این حال هنوز خبری از لغو این راهپیمایی منتشر نشده و آخرین مطلبی که بر روی سایت رسمی مجمع قرار دارد، خبر مربوط به همین درخواست است.محدودیت های ارتباطی گسترده، امکان دریافت اطلاعات موثق از ایران را دشوار کرده است.