رژیم می خواهد مشکل مسکن در ونزوئلا را همانند حل مشکل مسکن در ایران حل کند  

 

وقاحت و دروغگوئی و شارلانتارسیم دستگاه فاسد رژیم اسلامی در ایران حد و مرز نمی شناسد. به گزارش تلویزیون دولتی پرس تی وی در باره حل مسکن در ایران توجه کنید: رئیس جمهور ونزوئلا روز چهارشنبه از کارشناسان مسکن در ایران خواست که همان ‌طور که مشکل مسکن را در ایران حل کردند، بحران مسکن در ونزوئلا را نیز حل کنند. هوگو چاوز حین بازدید از شهرک جدید التاسیس پرندک، گفت امیدوار است وزیر مسکن و توسعه ایران همراه کارشناسان مسکن، بتوانند به کشور ما بیایند تا یک راه ‌حل برای حل بحران مسکن در ونزوئلا بیابند.


رژیم 35 هزار واحد مسكونی در ونزوئلا می‌سازد

 

خبرگزاری حکومتی ایرنا: وزير مسكن و شهرسازي گفت: سه شركت ايراني قرار است بالغ بر 35 هزار واحد مسكوني را در مدت زماني مناسب در كشور ونزوئلا احداث كنند.

علي نيكزاد در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا با اشاره به گسترش مناسبات تهران و كاراكاس در حوزه‌هاي مختلف گفت: ايران علاقه مند است كه خدمات فني و مهندسي خود از جمله در حوزه مسكن را در اختيار كشورهايي كه مشتركات فرهنگي با جمهوري اسلامي ايران دارند و يا در جبهه سياسي واحدي قرار دارند قرار دهد.

وي با اشاره به اين كه يك شركت ايراني ساخت 10 هزار واحد مسكوني را به شكل مطلوب و همراه با رضايت دولت ونزوئلا در اين كشور ساخته است افزود: هم اكنون دو شركت ايراني در بخش مسكن ونزوئلا در حال فعاليت هستند و شركت جديدي با سابقه درخشان در ايران نيز به زودي فعاليت خود را در اين زمينه آغاز خواهد كرد.