وحشت عوامل رژیم از شورش مردم بعد از اجرای هدفمند کردن یارانه ها

 

سایت کلمه وابسته به موسوی : یک نماینده وابسته به جناح دولتی در مجلس خواستار تشکیل دادگاه ویژه هدفمندی یارانه‌ها شد و روزنامه کیهان هم از فعالیت وانتی‌های اخلال‌گر برای جنگ روانی علیه طرح هدفمند کردن یارانه‌ها خبر داد.

به نوشته باشگاه خبرنگاران، عبدالرضا ترابی نماینده گرمسار در مجلس گفت: قوه قضاییه در راستای مقابله با اخلال گران اقتصادی واجرای بهینه قانون هدفمند کردن یارانه‌ها دادگاه ویژه‌ای تشکیل دهد.

وی با اذعان به اینکه افزایش نسبی قیمتها در آستانه اجرایی کردن قانون هدفمند کردن یارانه‌ها امری بدیهی است، در عین حال گفت: با افرادی که اقدام به گران کردن کالاها نمایند، برخورد می‌شود.

ترابی اضافه کرد: قوه قضاییه در راستای حمایت از دولت درخصوص اجرای هدفمند کردن یارانه می‌بایست دادگاههای ویژه اخلال گران اقتصادی را تشکیل دهد تا بدین وسیله قانون هدفمند کردن یارانه‌ها به بهترین شکل موجود اجرا شود.

همچنین روزنامه کیهان نیز از زبان یکی از خوانندگانش نوشت: در ایام اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها برخی انسانهای مغرض و طمع کار و اجیر شده این روزها به خرید و احتکار برخی اقلام مصرفی مردم مبادرت می ورزند از جمله روغن نباتی که اینجانب فردی را با وانت ملاحظه کردم که با تردد به مغازه های متعدد و خرید این مواد علاوه بر تخلیه مغازه ها به جنگ روانی علیه مردم نیز مبادرت می کرد!