نماینده مجلس رژیم در اعتراض به سیلی که به گوش اش زده شد اعتصاب کرد

 
 سید احمدرضا دستغیب، نماینده شیراز رژیم در مجلس، با صدور بیانیه‌ای، اعلام كرد كه تا زمان رسیدگی و اقدام قانونی هیئت رئیسه مجلس به موضوع  سیلی که توسط یک نماینده حامی احمدی نژاد به گوش او زده شد، از شرکت در جلسات رسمی مجلس خودداری خواهد كرد.

 

سایت حکومتی آینده در ادامه این گزارش می نویسد: پس از جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس، یكی از نمایندگان فارس، پس از جر و بحث با سید احمدرضا دستغیب(فرزند سید فخرالدین)، نماینده شیراز، به صورت وی سیلی زده بود. به نوشته برخی سایتها بهانه جر و بحث موضوع ولایت فقیه بوده، اما برخی دیگر موضوع را نصب مدیر محلی آموزش وپرورش عنوان كردند.

 

دستغیب هم روز جمعه با صدور بیانیه‌ای، در این باره توضیح داده و نوشته است: اكنون در زمانه‌ای هستیم كه برخی اصول قانون اساسی نقض و شعبان‌بی‌مخ‌ها یكه‌تاز معركه‌اند، به گونه‌ای كه نمایندگان برای انجام وظایف قانونی خود مورد تهدید و ارعاب قرار می‌گیرند و كار به جایی می‌رسد كه حتی در خانه ملت هم امنیت جانی و آبرویی ندارند و اكنون افراد بی‌ریشه و مدعیان دروغین حمایت از ولایت و رهبری برای بقاء چند روزه زندگی طفیلی‌گونه خود ثابت می‌كنند كه گرچه آخرت خود را به باد داده‌اند، آزاد مرد هم نیستند.