مخالفان اجرای طرح هدفمند یارانه ها تحت تعقیب قرار می گیرند

 

واحد حکومتی مرکزی خبر : در ادامه امنیتی شدن فضای جامعه در آستانه اجرای طرح هدفمند شدن یارانه‌ها و به دنبال تهدید اصناف و فعالان اقتصادی و اعلام آمادگی مقامات پلیس برای همکاری با دولت در اجرای این طرح، سازمان تعزیرات حکومتی هم تهدید کرد که با سوء‌استفاده‌کنندگان از هدفمندی یارانه‌ها برخورد قاطع خواهد شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: اگر کسی درصدد سوء استفاده از شرایط اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها باشد، با تشکیل پرونده، با وی برخورد قاطع خواهد شد.

 

علی مژدهی پور در حاشیه مراسم راه اندازی سازمان تعزیرات حکومتی ناحیه شرق تهران، درباره تدابیر این سازمان برای نظارت بر توزیع و فروش کالا در نیمه دوم سال افزود: برای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها، میان سازمان ها، همکاری خوبی وجود دارد.

وی برخورد با متخلفان را از وظایف ذاتی این سازمان دانست و گفت: امیدواریم بازاریان به قوانین و مقررات پایبند باشند تا حقوق تولید کنندگان، عرضه کنندگان و مصرف کنندگان حفظ شود.

 

مژدهی پور رسیدگی فوری، دقیق و به موقع پرونده ها، تشکیل گشت های سیار در سطح بازار،‌ ایجاد هماهنگی با دستگاههای مربوط و تشکیل کشیک خارج از وقت اداری برای دسترسی آسان مردم به شعب رسیدگی کننده به شکایات را از جمله اقدامات این سازمان برای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها اعلام کرد.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور، گسترش نواحی تعزیراتی حکومتی با هدف دسترسی آسان مردم و تسریع در رسیدگی به شکایات و تخلفات را از جمله اقدامات آینده این سازمان اعلام کرد.