نصب دوربینهای کنترل دانشجویان در تریای دانشگاه علم و صنعت

 

دانشجونیوز: با شروع سال تحصیلی جدید، دانشگاه علم و صنعت ایران اقدام به نصب دوربینهای مدار بسته در تریای پسران نموده است. نصب این دوربین ها در حالی انجام میشود که سال گذشته نیز در اماکن پر رفت و آمد دانشگاه دوربین های امنیتی کار گذشته شده بود.

دانشجویان این دانشگاه در آغاز سال جدید متوجه تغییر مکان تریای پسران شدند؛ تریای پسران دانشگاه علم و صنعت در یکی از شلوغترین مکانهای دانشگاه قرار داشته که به نظر میرسد تغییر مکان تریا نیز به همین علت صورت گرفته است. ساختمان جدید تریای دانشگاه مجهز به تعداد زیادی دوربین های مداربسته است که تمامی نقاط تریا را پوشش میدهد.

 

دانشگاه علم و صنعت در سال گذشته یکی از پر حادثه ترین دانشگاههای ایران بود و گویا امنیتی کردن این دانشگاه به عنوان راهکاری جهت جلوگیری از اعتراضات احتمالی دانشجویان می باشد.

لازم به ذکر است که بعد از انتخابات جنجال برانگیز ریاست جمهوری و اعتراضات گسترده مردم در سال گذشته، نصب دوربین های مدار بسته در امکان عمومی سرعت بیشتری به خود گرفته است به نحویکه این دوربین ها علاوه بر دانشگاه ها در مدارس، خيابان‌ها، بيمارستان‌ها، و حتی زندان‌ ها نیز نصب شده اند.