دادستان رژیم: سران فتنه توبه نکنند، دستگیر می شوند

 

ایسنا: دادستان كل كشور اظهار كرد: اگر فتنه‌گران دست از ادامه كار برندارند و از اقدامات گذشته‌ي خود و ظلمي كه بر مردم روا داشته‌اند توبه نكرده و كارهاي گذشته خود را جبران نكنند با آنان برخورد خواهد شد. حجت‌الاسلام و المسلمين محسني اژه‌اي در حاشيه رزمايش اقتدار ماموران يگان ويژه كه به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به آمادگي صددرصدي ماموران يگان ويژه گفت: هنگامي كه رزمايش اقتدار ماموران يگان ويژه را ديدم به وجد آمدم و از توانمندي جوانان ايراني احساس غرور كردم.وي در پاسخ به سوالي درباره پرونده سران فتنه گفت: رسيدگي به پرونده سران فتنه ادامه دارد و بسياري از افرادي كه در جريان فتنه سال گذشته اقدام به برهم زدن نظم و امنيت اجتماعي كرده و به اموال عمومي خسارت وارد كردند، بازداشت شده‌اند و حكم تعدادي از آنان صادر شده و تعدادي نيز براي گذراندن حكم روانه زندان شدند.

 

اژه‌اي گفت:‌ فتنه‌گران اگر توبه كنند با آنان يك نوع برخورد مي‌شود و اگر توبه نكنند به نحو ديگري با آنان برخورد خواهد شد. اژه‌اي درباره پرونده كوي سبحان و كوي دانشگاه گفت: در رسيدگي به پرونده كوي سبحان و كوي دانشگاه پليس اقدامات خوبي انجام داده و افرادي را نيز تحت شناسايي و تعقيب كرده است تعدادي از اين افراد نيز بازداشت و براي رسيدگي به پرونده به دادسرا معرفي شده‌اند.

به گفته دادستان كل كشور دو نفر از حمله كنندگان به منزل كروبي توسط ماموران نيروي انتظامي بازداشت شده و براي رسيدگي بيشتر به پرونده به دادسرا معرفي شده‌اند.

محسني اژه‌اي در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر تشكيل پليس قضايي،گفت: در نشست بعدي حتما به اين سوال پاسخ داده مي‌شود.