فرار جوانان از اسلام

 

سایت حکومتی جوان وابسته به سپاه پاسداران : اخبار بدست آمده از تلاش های سازمان یافته برای گسترش هدفمند کلیساهای خانگی در برخی شهرهای مذهبی دارد.طی چند ماه اخیر تأسیس کلیسای خانگی در شهر مشهد گسترش پیدا کرده و اخبار رسیده حاکی ازکشف 200کلیسای خانگی در این شهر حکایت دارد.

 

گفتنی است این امر در حالی اتفاق می افتد که تاکنون اخبار و گزارش های فراوانی از نقاط مختلف کشور مبنی بر حضور گسترده مبلغان مسیحیت و توزیع رایگان کتب آیین مسیحیت به ویژه کتاب انجیل در رسانه های مختلف اعلام گردیده است اما حضور این افراد در شهر مشهد حاکی از برنامه ریزی های گسترده عوامل استکبار برای سست نمودن اعتقادات جوانان این مرز و بوم دارد.

 

لازم به ذکر است كلیساهای خانگی، منازلی هستند كه كشیشان مسیحی و یا افراد مرتد تازه جذب شده، مالكیت و یا اجاره آنها را در اختیار دارند. این محل‌ها از سوی سازمان‌های كلیسایی با مبالغ قابل توجهی به اجاره در آورده می‌شوند تا توسط مالك، امورات جذب در آنها صورت بگیرد. این مكان‌ها عمدتا شاهد رجوع جوانان تازه جذب شده هستند. همچنین برخی از كتب، سی‌دی‌ها و جزوات شب‌نامه‌ای و وبلاگ‌های اینترنتی، از این اماكن تهیه و توزیع و بروزرسانی می‌شوند. بیشترین آمار در خصوص كلیساهای خانگی مربوط به شهرهای مشهد، تهران، كرج و رشت است.